• Image 01

  FETYSZOMANIA

 • Image 02

  BDSM & FETISH PARTY

 • Image 03

  LIVE SHOWS

 • Image 04

  PLAYROOM

 • Image 05

  CONTESTS

 • Image 06

  FUN ! FUN! fUN!

FETYSZOMANIA

djProjekt FETYSZOMANIA to inicjatywa działająca na Polskiej scenie B.D.S.M / fetish od 2010 roku. Od chwili naszego powstania staraliśmy się ..

plakat fetyszomania 2017 final

 

Już tylko 60 dni do tegorocznej edycji FETYSZOMANII czas na garść informacji o zbliżającej się imprezie.

W tym roku jak zwykle spotykamy się na przełomie września i października, a dokładniej 30 września w warszawskim klubie POTOK: Drugi Dom Ludzi Rocka ! mieszczącym się przy ulicy Potockiej 14. Lokalizacja zdecydowanie lepsza niż ostatnio szczególnie dla osób poruszających się komunikacją miejską, a dodatkowo łatwiej znaleźć jakiś przyjazny nocleg w okolicy.

Informacje ogólne

Formuła naszego spotkania pozostaje niezmienna. Jest to impreza towarzyska mająca na celu integrację środowiska. Dajemy mam miejsce i czas abyście mogli spotkać się z tymi których już znacie od dawna realnie ale ze względu na odległości nie macie możliwości częściej spotykać, albo spotkać tych których znacie tylko z internetowych grup i forów.

U nas możecie czuć się swobodnie. Nie spotkacie tu osób przypadkowych, którzy zabłądzili na naszą imprezę albo skusili się nazwą. Mamy rzeszę wiernych gości, którzy odwiedzają nas co roku.

Tym razem atrakcji również nie zabraknie, oprócz żelaznych punktów programu takich jak pokazy na scenie, czy specjalnie przygotowany playroom, gdzie będziecie mogli oddać się atmosferze specjalnie na tą okazję przygotowanego BDSMowego lochu. Natomiast w barze będzie na was czekało coś specjalnie przygotowanego na tę okazję.

Na scenie będziecie mogli podziwiać kunszt sztuki bondage, obejrzeć pokaz układania uległej, zobaczyć naszą wersję bajki o czerwonym kapturku oraz zobaczyć jak perwersyjne potrafią być myśli zakonnic...

Dla wszystkich chętnych przygotowaliśmy również kilka konkursów, w których do wygrania będą gadżety marki LEATHER SEDUCTION

Wprowadzamy też jedną, ale dość ważną zmianę dla tych, którzy lubią korzystać z organizowanego przez nas playroomu. Otóż będzie on zamknięty dla "zwiedzających", czyli wstęp do niego będą miały tylko osoby, które wyraźnie i aktywnie będą chciały z niego skorzystać, a nie tylko popatrzeć. O co zadba nasz cerber który będzie pilnował aby Ci którzy chcą się pobawić mogli to zrobić w jak najmniej krępującej atmosferze.

Na naszych imprezach obowiązuje dresscode. Nie jest on bardzo restrykcyjny, ale prosimy o uszanowanie go i dostosowanie się tego wymogu. 

Dresscode przez nas rozumiany obejmuje stroje:

 • skórzane,
 • guma/latex, PVC, cyber,
 • crossdressing, burlesque, pin-up, lolita, drag queen/cd,
 • uniformy i mundury,
 • stroje wieczorowe i balowe z elementami bdsm/fetish ( np. obroże czy kajdanki )

Zapraszamy do zapoznania się z KPZ ( Kilka Prostych Zasad ). Nie są one jakoś wybitnie skomplikowane, ale w razie zapytań prosimy o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Informacje w pigułce:

 • Kiedy: 30.09.2017
 • Gdzie: Klub POTOK: Drugi Dom Ludzi Rocka ( jak dojechać )
 • O której: od 21:00 do bladego świtu, a może i dłużej ( drzwi dla gości będą otwarte w godz. 21:00 - 00:00 )
 • Bilety: 35 pln w przedsprzedaży ( do kupienia pod tym adresem ) lub 50 pln w dniu imprezy.

 

Jeśli macie jakiekolwiek pytania to nie krępujcie się pisać, jesteśmy do Waszej dyspozycji pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

KUP BILET

bilet fom 2018 wiosna

Kup bilet

FETYSZOMANIA 2018

edycja wiosenna

Dołącz do nas na:

FOM Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera żeby otrzymywać bieżące informacje o naszych imprezach oraz promocjach i ofertach naszych partnerów.
Regulamin
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie !

Twoje Konto

or
or