• Image 01

  FETYSZOMANIA

 • Image 02

  BDSM & FETISH PARTY

 • Image 03

  LIVE SHOWS

 • Image 04

  PLAYROOM

 • Image 05

  CONTESTS

 • Image 06

  FUN ! FUN! fUN!

FETYSZOMANIA

djProjekt FETYSZOMANIA to inicjatywa działająca na Polskiej scenie B.D.S.M / fetish od 2010 roku. Od chwili naszego powstania staraliśmy się ..

plakat fetyszomania 2017 final

Fetyszomania, Fetyszomania i po Fetyszomanii.

Bardzo dziękujemy, że byliście z nami w ostatni weekend w warszawskim klubie POTOK: Drugi Dom Ludzi ROCKA na tegorocznej edycji naszej imprezy. Miło było zobaczyć znajome twarze, a także poznać tylu ciekawych nowych ludzi.

Jak wiecie, albo i nie, bo część z Was bawiła się z nami po raz pierwszy, w tym roku postanowiliśmy dać szansę innemu miejscu – jeszcze bardziej przyjaznemu i otwartemu. Miało to oczywiście swoje plusy w postaci wydzielonej sali na pokazy, oddzielnej sali barowej, gdzie wszyscy mogli swobodnie porozmawiać oraz oddzielonego zamykanego playroomu, który dawał sporą dozę intymności i pozwalał oddać się zabawie tak, jak mieliście na to ochotę. Było też kilka minusów, ot jak choćby konieczność przemieszczania się po klubie w celu obejrzenia pokazów. Wiemy już jednak, jak temu zaradzić i, jeśli wszystko pójdzie dobrze, następnym razem nie będziecie musieli nawet ruszać się ze swoich miejsc, by obejrzeć to, co dzieje się na scenie. Dopadł nas też i niestety odwieczny problem z za małą ilością toalet... Nie spodziewaliśmy się aż takiego ich oblężenia.

 

Dziękujemy również bardzo naszym partnerom, którzy uatrakcyjnili imprezę, czyli:

LEATHER SEDUCTION

leatherseduction logo 1502357535

oraz

BEZPRUDERYJNIE.PL

logologo

Którzy zadbali o to, byście w loterii mogli wygrać wiele ciekawych i atrakcyjnych nagród. Mamy nadzieję, że przypadły Wam one do gustu i zapraszamy do odwiedzenia sklepów naszych partnerów. Na pewno przygotują dla Was ciekawą ofertę.

Dziękujemy również występującym, czyli niezmordowanym NEFTEHO i EVILDOLL oraz perwersyjnym LENIE I ANEK'S za zrobienie pięknego klimatu na scenie. Mamy nadzieję, że ich pokazy podobały Wam się tak samo jak nam.

Jeśli macie jakieś uwagi lub propozycje, którymi chcielibyście się z nami podzielić, napiszcie do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Do zobaczenia na następnej imprezie!

KUP BILET

bilet fom 2018 wiosna

Kup bilet

FETYSZOMANIA 2018

edycja wiosenna

Dołącz do nas na:

FOM Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera żeby otrzymywać bieżące informacje o naszych imprezach oraz promocjach i ofertach naszych partnerów.
Regulamin
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie !

Twoje Konto

or
or