• Image 01

  FETYSZOMANIA

 • Image 02

  BDSM & FETISH PARTY

 • Image 03

  LIVE SHOWS

 • Image 04

  PLAYROOM

 • Image 05

  CONTESTS

 • Image 06

  FUN ! FUN! fUN!

FETYSZOMANIA

djProjekt FETYSZOMANIA to inicjatywa działająca na Polskiej scenie B.D.S.M / fetish od 2010 roku. Od chwili naszego powstania staraliśmy się ..

Poznajcie program naszej wiosennej edycji!

Jako że eksperymentowanie leży w naszej naturze, tym razem postanowiliśmy nieco zmodyfikować formułę imprezy.
Jakiś czas temu poprosiliśmy Was o wypełnienie ankiety i na jej wynikach postanowiliśmy, że ta edycja będzie taką, o jaką upominaliście się w ankietach. Ale do brzegu, jak mawiają wioślarze – pierwszą zmianą w programie jest podział imprezy na:
• strefę SOFT, czyli miejsce, gdzie będzie mogli spokojnie pogadać przy piwie, pooglądać pokazy czy wziąć udział w pokazach i zabawach na scenie,
• strefę HARD, gdzie bardziej doświadczeni lub żądni wrażeń będą mogli oddać się bez skrępowania zabawom i uciechom, na jakie będą mieli ochotę.

Strefa SOFT to:
• sala barowa i targowa,
• scena i sala taneczna,
• palarnia.

Strefa HARD to:
• playroom,
• darkroom.

Czym różnią się PLAYROOM od DARKROOMu?

Tym, że playroom to miejsce przewidziane do zabaw typowo BDSMowych i będzie wyposażone w różne meble i akcesoria niezbędne do takiego zacieśniania znajomości.
Natomiast darkroom jest miejscem przeznaczonym tylko do zabaw konkretnych osób (duetów oraz większych grup) bez udziału publiczności. W związku z tym osoby chcące jedynie popatrzeć na zabawy innych, będą wypraszane przez opiekunów darkroomu, czyli Lady A. oraz Mistera B., z którymi będzie można spotkać się w „poczekalni”.
W darkroomie znajdziecie również wiele ciekawych gadżetów i dodatków od naszych sponsorów, które uatrakcyjnią Wam zabawę. Znajdziecie tam też box znany pod nazwą „Glory Hole”, do skorzystania z którego serdecznie zapraszamy :D

!!PAMIĘTAJCIE!!
Toalety są strefami zdemilitaryzowanymi, więc wszystkich chętnych zapraszamy do zabawy w strefie HARD! :]

Kolejnym eksperymentem jest lekka zmiana formuły pokazów. Odeszliśmy od modelu powielanego na chyba wszystkich imprezach w tym kraju, a mianowicie pokazów statycznych, dziejących się tylko na scenie, gdzie widzowie są jedynie biernymi uczestnikami imprezy!


Znani i lubiani przez Was performerzy EvilDoll i Nefteho wraz z zaproszonymi gośćmi, wśród nich Cello Musae, przygotowali program, który będzie odzwierciedleniem Waszych propozycji i uwag wyrażonych we wspomnianej już wcześniej ankiecie.
Uprzedzając pytania – nie, nie będzie to oznaczało, że każdy będzie mógł wziąć udział w pokazie, choć każdy, kto będzie chciał i mógł, będzie mógł wziąć udział w pokazie  Tak, trochę to pokrętne, ale obiecujemy, że wszystko wyjaśni się na imprezie!


Pokazów, jak zwykle, będzie kilka. Będzie kilka standardów, bez których żadna impreza, szczególnie nasza, obejść się nie może, a mianowicie pokaz shibari.
Nefteho i EvilDoll, wraz ze swoją uroczą asystentką, zaprezentują pokaz przygotowany specjalnie na FETYSZOMANIĘ. Z informacji, jakie docierają do nas z obozu treningowego, możemy wnioskować, że pokaz ten spodoba się miłośnikom wiązania, kontroli oddechu oraz wykorzystania lin jako narzędzi tortur oraz dyscypliny.
Wiemy również, że miłośnicy klimatów femdom powinni być zadowoleni z jednego z pomysłów naszych performerów, choć nie wiemy, czy jeden uległy podoła wymaganiom dwóch bezpruderyjnych domin. Może trzeba będzie poszukać wśród zebranych kogoś, kto go wesprze, a może nawet nie jednego...
Będzie też coś da tych, którzy lubią zadawać ból i znęcać się nad innymi używając do tego celu różnych, oj uwierzcie nam, przeróżnych narzędzi. Czy nasze dzielne występujące podołają zadaniu?
A może znajdzie się wśród publiczności ktoś, kto zawstydzi swoją odwagą i odpornością tych, którzy od lat są znani z tego, że mało co jest ich w stanie zaskoczyć?
Będą igły, będą sznurki, będzie skóra i guma. Będą wyuzdane zabawki i urządzenia, których przeznaczenia będziecie mogli się tylko domyślać. Będzie świst bata i klapnięcia pacek!
Będzie się działo!

W międzyczasie przeprowadzimy pierwszy w Polsce turniej dla par „WHEEL of TORTURE”.
Tak proszę Państwa – zmieniamy formułę rozdawania nagród poprzez loterie, sierotki i inne takie atrakcje! Przedstawiamy Wam w pełni interaktywne show, w którym do wygrania jako nagroda główna będzie nocleg w apartamencie SinStop w Gdyni (http://sinstopapartament.pl), a wszystko to przy Waszym udziale i współudziale.

Jak widzicie, wysłuchaliśmy Waszych propozycji i oczekiwań. Liczymy, że znów odwiedzicie nas licznie i będziemy się mogli wspólnie dobrze bawić do bladego świtu!

Do zobaczenia 21 kwietnia!

 

KUP BILET

bilet fom 2018 wiosna

Kup bilet

FETYSZOMANIA 2018

edycja wiosenna

Dołącz do nas na:

FOM Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera żeby otrzymywać bieżące informacje o naszych imprezach oraz promocjach i ofertach naszych partnerów.
Regulamin
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie !

Twoje Konto

or
or