• Image 01

  FETYSZOMANIA

 • Image 02

  BDSM & FETISH PARTY

 • Image 03

  LIVE SHOWS

 • Image 04

  PLAYROOM

 • Image 05

  CONTESTS

 • Image 06

  FUN ! FUN! fUN!

FETYSZOMANIA

djProjekt FETYSZOMANIA to inicjatywa działająca na Polskiej scenie B.D.S.M / fetish od 2010 roku. Od chwili naszego powstania staraliśmy się ..

FETYSZOMANIA - feel safe!

Kwestia bezpieczeństwa osób dopiero rozpoczynających przygodę z aktywnym BDSM jest poruszana od wielu lat. Często pojawia się zagadnienie braku bezpieczeństwa i niepewności z tym związanej.

Przez lata staraliśmy się, by FETYSZOMANIA była imprezą bezpieczną i sprzyjającą pierwszym krokom na scenie BDSM. I na szczęście, jak dotąd, uniknęliśmy większych problemów związanych z bezpieczeństwem naszych imprez. Jednak wśród nowicjuszy i nowicjuszek nadal, szczególnie po tej uległej stronie, pojawiają się obawy o bezpieczeństwo i akceptowanie granic.

Postanowiliśmy wprowadzić rozwiązanie, które, mamy nadzieję, pomoże zdecydować się na udział w naszych imprezach osobom zainteresowanym i mającym ochotę, ale obawiającym się, czy się odnajdą, czy zostaną dobrze przyjęte i, czy będą mogły poczuć się bezpiecznie i swobodnie.

Podczas najbliższej imprezy wprowadzamy 2 dodatkowe typy gości – „Opiekunów/Opiekunki” i „Podopiecznych/Podopieczne”. Opiekunowie wezmą na siebie odpowiedzialność wprowadzenia Podopiecznego i zadbania o jego komfort w czasie imprezy. Opiekunowie będą odpowiedzialni za bezpieczne wprowadzenie Podopiecznych w nasz świat. Bycie opiekunem nie oznacza, że osoby takie otrzymają „darmową osobę uległą”, z która będą się mogli zabawić i w ogóle.

Bycie opiekunem oznacza więc dodatkową odpowiedzialność, a mianowicie:

 • zapoznanie Podopiecznych z innymi uczestnikami imprezy, wyjaśnienie zasad panujących na imprezie i w środowisku BDSM,
 • zwracanie uwagi na zachowania innych osób wobec Podopiecznych, szczególnie niekulturalnych, natrętnych, agresywnych lub zagrażających poczuciu bezpieczeństwa,
 • w razie potrzeby/ochoty Podopiecznych, prowadzenie ich w strefie HARD PLAY i wyjaśnienie zasad bezpieczeństwa, których warto przestrzegać bawiąc się w tym obszarze.

Opiekunami i Opiekunkami zostaną osoby związane z naszymi imprezami – które znamy i do których mamy zaufanie. 

Podopieczni też będą musieli zastosować się do kilku zasad:

 • Opiekun/Opiekunka to nie Wasz Pan/Pani/uległa/uległy do osobistej dyspozycji; to często osoby, które przyszły tu z kimś, ale chcą się podzielić swoim doświadczeniem, byście mogli/mogły poczuć się bezpieczniej.
 • Ze względu na Wasz status zalecamy, aby wasze wizyty w strefie HARD PLAY odbywały się tylko w towarzystwie Opiekunów/Opiekunek.
 • W sytuacjach, w których poczujecie się niekomfortowo lub zagrożeni możecie swobodnie zwrócić się dodatkowo do Opiekuna/Opiekuni o pomoc czy wsparcie. Oni wyjaśnią Wam sytuację, a w razie potrzeby zawiadomią ochronę.
 • Rozwiązanie to opiera się na zaufaniu – liczymy na to, że wszyscy goście Fetyszomanii będą starali się wspierać i wprowadzać w dobrą i bezpieczną zabawę osoby początkujące.

Opiekunowie będą nosili specjalne bransolety potwierdzające ich rolę, dzięki czemu będziecie mogli rozpoznać ich na imprezie. Nie będziemy oznaczać podopiecznych. Chcemy uniknąć ewentualnych nadużyć czy stygmatyzacji. Jeśli macie jakieś pytania albo propozycje, napiszcie do nas na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Z przyjemnością poznamy Waszą opinię na temat tego pomysłu.

KUP BILET

bilet fom 2018 wiosna

Kup bilet

FETYSZOMANIA 2018

edycja wiosenna

Dołącz do nas na:

FOM Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera żeby otrzymywać bieżące informacje o naszych imprezach oraz promocjach i ofertach naszych partnerów.
Regulamin
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie !

Twoje Konto

or
or