• Image 01

  FETYSZOMANIA

 • Image 02

  BDSM & FETISH PARTY

 • Image 03

  LIVE SHOWS

 • Image 04

  PLAYROOM

 • Image 05

  CONTESTS

 • Image 06

  FUN ! FUN! fUN!

FETYSZOMANIA

djProjekt FETYSZOMANIA to inicjatywa działająca na Polskiej scenie B.D.S.M / fetish od 2010 roku. Od chwili naszego powstania staraliśmy się ..

Kochani,

Zapytaliśmy się Was po ostatniej FETYSZOMANII o częstotliwość z jaką chcielibyście się z nami bawić. Było wiele głosów mówiących że spotkania raz do roku to dla Was za mało, chcielibyście częściej. Sporo było głosów na opcję spotkań co miesięcznych. To było by spełnienie naszych marzeń, ale obawiamy się że szybko moglibyśmy się sobą znudzić. Całkiem sporo było odpowiedzi polecających nam organizację spotkań co kwartał. Tak już kiedyś było. Goście bawiący się z nami od początku na pewno to pamiętają. I ta wersja wydaje się najbardziej optymalna, choć jeszcze nie teraz. Rynek nam się nieco zapełnił. Już nie jesteśmy na scenie sami. I dzięki bogom!

Ale skoro chcecie się z nami spotykać częściej to niech tak się stanie!

plakat fom 2018 wiosna www

Zapraszamy Was na wiosenną edycję FETYSZOMANII 2018, która odbędzie się 21 kwietnia 2018 w warszawskim klubie „POTOK”, ul. Potocka 14.

Jak zwykle przygotowujemy dla Was program pełen atrakcji i wrażeń.

Tym razem dzielimy klub na dwie strefy. Strefę SOFT, czyli strefę gdzie będzie można w spokojnej atmosferze posiedzieć i porozmawiać ze znajomymi lub nieznajomymi oraz strefę HARD gdzie zwolennicy pełnego spektrum doznań będą mogli bez skrępowania (choć oczywiście krępowanie mile widziane) oddać się swoim pragnieniom i żądzom.

Informacje w pigułce:

FETYSZOMANIA 2018 – edycja wiosenna

Kiedy: 21.04.2018

Od której: 21:00

Do której: ostatnio było do 6.00 ale można iść na rekord : )

Gdzie: Klub „POTOK”, ul Potocka 14 Warszawa

Bilety: 40 / 50 pln (przedsprzedaż/w dniu imprezy)

Więcej informacji i szczegółów jak zwykle na stronie www.fetyszomania.pl

Jeśli macie jakiś pomysł lub propozycję, chcielibyście wziąć udział w imprezie jako wystawcy lub performerzy to zapraszamy do kontaktu na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KUP BILET

bilet fom 2018 wiosna

Kup bilet

FETYSZOMANIA 2018

edycja wiosenna

Dołącz do nas na:

FOM Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera żeby otrzymywać bieżące informacje o naszych imprezach oraz promocjach i ofertach naszych partnerów.
Regulamin
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie !

Twoje Konto

or
or