• Image 01

  FETYSZOMANIA

 • Image 02

  BDSM & FETISH PARTY

 • Image 03

  LIVE SHOWS

 • Image 04

  PLAYROOM

 • Image 05

  CONTESTS

 • Image 06

  FUN ! FUN! fUN!

FETYSZOMANIA

djProjekt FETYSZOMANIA to inicjatywa działająca na Polskiej scenie B.D.S.M / fetish od 2010 roku. Od chwili naszego powstania staraliśmy się ..

 

 

 

fetyszomania logo webZasady FETYSZOMANII (czasem zwane regulaminem)

 1. Impreza ze względu na swoją tematykę jest imprezą zamkniętą dedykowaną osobom zainteresowanym klimatami fetyszowymi oraz BDSM
 2. Impreza ma charakter spotkania towarzyskiego, a nie play party.
 3. Osoby naruszające bezpieczeństwo imprezy, jej uczestników lub wprowadzające dyskomfort swoim zachowaniem zostaną wyproszone z imprezy bez zwrotu akredytacji.
 4. Akredytacja upoważnia do przebywania na imprezie oraz korzystania
 5. Strefa „play room” przeznaczona jest dla par oraz osób pragnących mniej lub bardziej spokojnie zaznajomić się z propozycjami wyposażenia studia BDSM, osoby które będą w playroomie znajdować się w charakterze widza będą wypraszane.
 6. Patrz, podziwiaj, ale nie dotykaj. Prosta i naczelna zasada naszych imprez. Każde naruszenie tej zasady powinno zostać natychmiast zgłoszone organizatorom lub ochronie.
 7. Prosimy naszych gości o dostosowanie się do oczekiwanego przez nas dresscode’u. Dresscode przez nas rozumiany obejmuje stroje:
 • skórzane,
 • guma/latex, PVC, cyber,
 • crossdressing, burlesque, pin-up, lolita, drag queen/cd,
 • uniformy i mundury,
 • stroje wieczorowe i balowe z elementami bdsm/fetish ( np. obroże czy kajdanki )
 1. Na teren imprezy nie będą wpuszczane, lub z terenu imprezy będą wypraszane osoby pod znacznym wpływem alkoholu lub innych środków odurzających które zdaniem organizatora mogą wpłynąć na bezpieczeństwo imprezy i jej uczestników.
 2. Podczas imprezy obowiązuje zakaz robienie zdjęć i korzystania z telefonów komurkowych poza wyznaczoną strefą. Podczas imprezy obecny będzie zaufany fotograf który bedzie do Waszej dyspozycji jeśli będziecie mieli ochotę na zdjęcie pamiątkowe z imprezy.
 3. Wszelkie zastrzeżenia, uwagi lub sytuacje sporne rozwiązuje organizator imprezy i jego decyzja jest ostateczna. Osoby nie przestrzegające tych kilku zasad będą wypraszane z imprezy.

Wszelkie pytania lub wątpliwości prosimy zgłaszać osobiście lub mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

KUP BILET

bilet fom 2018 wiosna

Kup bilet

FETYSZOMANIA 2018

edycja wiosenna

Dołącz do nas na:

FOM Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera żeby otrzymywać bieżące informacje o naszych imprezach oraz promocjach i ofertach naszych partnerów.
Regulamin
Dziękujemy i do zobaczenia na kolejnej imprezie !

Twoje Konto

or
or